event_image

Rádió Smile Nyárindító Kupa - Női, férfi fekvenyomó, felhúzó és bicepsz verseny


2021. június 5.
  Kiskunfélegyháza

Kiskunfélegyházi Constantinum Sportcentrum Jókai utca 4.
  2021-05-21

Nevezési lista

Nevezések száma: 284

KategóriaNévEgyesület
Női 
    RAW Bicepsz 
         Ifjúsági 
-67,5Szabó Rózsa (18)Botond SE
         Masters I 
-60 Egri Ilona (48)-
-60 Ferkel Katalin (49)Hangony Gym
-60 Hollóné Ruba Mónika (43)Egyéni
-60Kürti Henrietta (46)
-60 Papp Ágnes (43)Oft SE
-67,5 Nagy Rita (46)Botond Gym
-67,5Tholt Erika (42)
-75 Sztrunga Ildikó (42)Oft SE
-82,5 Simon Ilona (42)
+90 Tóth Mariann (41)Egyéni
         Open 
-60 Egri Ilona (48)-
-60 Faragó Sarolta (32)
-60 Fehér Brigitta (35)Atlasz Gym
-67,5Igel Edit (43)
-67,5Jáger Nikolett (40)
-67,5 Kocsis Anikó Csilla (32)Egyéni
-67,5Nemes Adrienn (40)Viking Testépítő és Erőemelő Egyesület
-67,5 Tuba Henrietta (46)
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági 
-60Gerebenits Zóra (18)Musclefit
-60 Nagy Tímea Erzsébet (19)GOD- GYM Ajka
-60 Zachariás Szandra (16)GOD- GYM Ajka
-67,5Czinkó Ilona Anikó (16)
         Junior 
-67,5Bodó Zsuzsanna (20)
         Masters I 
-60 Egri Ilona (48)-
-60 Haklik Zsuzsanna (44)
-60 Hollóné Ruba Mónika (43)Egyéni
-60 Nagy Anita (47)Top Gym
-60 Stefanidesz Éva (45)
-67,5 Kárpáti Beáta (48)Center Gym
-67,5 Nagy Rita (46)Botond Gym
-67,5 Szalay Beáta (41)God Gym Ajka
-67,5 Tuba Henrietta (46)
-75 Borka Edit (41)
-75 Eszenyi Nelli (42)Barbár Erősember Sportegyesület
-75 Sztrunga Ildikó (42)Oft SE
-82,5 Simon Ilona (42)
+90 Tóth Mariann (41)Egyéni
         Masters II 
-67,5 Dr Schindlerné Kis Katalin (50)Top Gym SE
-90 Győri László Attiláné (51)MuscleFit
         Masters III 
-67,5Kosztin Flóra (65)
-82,5 Rohrmann Katalin (67)Gruber's Gym
         Open 
-60 Egri Ilona (48)-
-60 Haklik Zsuzsanna (44)
-60 Nagy Anita (47)Top Gym
-60Somogyi Edina (29)Óbudai Erőemelők Sportegyesülete
-60 Stefanidesz Éva (45)
-67,5 Dr Schindlerné Kis Katalin (50)Top Gym SE
-67,5 Kocsis Anikó Csilla (32)Egyéni
-67,5Kosztin Flóra (65)
-67,5Nemes Adrienn (40)Viking Testépítő és Erőemelő Egyesület
-67,5Vörös Júlia (37)Belme Ceglédi Erőemelő SE
-75 Borka Edit (41)
-75 Herczeg Gyöngyi (28)Titán Gym
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági 
-60 Bécsi Barbara (18)Musclefit
-60Gerebenits Zóra (18)Musclefit
-67,5Czinkó Ilona Anikó (16)
-67,5Szabó Rózsa (18)Botond SE
         Masters I 
-60 Ferkel Katalin (49)Hangony Gym
-60 Papp Ágnes (43)Oft SE
-67,5Árgyelánné Tőke Éva (45)
-67,5 Tuba Henrietta (46)
-75 Sztrunga Ildikó (42)Oft SE
-82,5 Simon Ilona (42)
+90 Danicser Anita Melinda (42)Egyéni
         Masters II 
-67,5Csonka Anikó (53)Top gym
-90 Győri László Attiláné (51)MuscleFit
         Masters III 
-82,5 Rohrmann Katalin (67)Gruber's Gym
         Open 
-60Kürti Dóra (30)
-60Szammer Melinda (38)Cutler Powerlifting Team
-60Varga Violetta Jessica (25)SPG Se.
-67,5 Bubernik Dóra (30)Győri Cutler SE
-67,5 Embais Dzsenifer (33)Savaria Power Gladiator's
-67,5Pálfalvi Zsanett (48)egyéni
-67,5Vörös Júlia (37)Belme Ceglédi Erőemelő SE
-75 Herczeg Gyöngyi (28)Titán Gym
-75Kürti Anett (30)
+90 Danicser Anita Melinda (42)Egyéni
Férfi 
    RAW Bicepsz 
         Ifjúsági 
-90Kiss Péter (17)
-110Musatic Máté István (17)OFTSE
-125 Dér Krisztián (19)
         Junior 
-90Andrási Szilárd (23)Kovács Műhely
-110 Holló Tamás (20)Egyéni
         Masters I 
-60 Kiss Krisztián (41)Center Gym
-70 Dorogi Dávid István (45)Egyéni
-80 Podmaniczki Tamás (42)
-110 Filkor Lajos (49)
-110 Hablicsek Norbert (47)
-110 id. Holló Tamás (46)Egyéni
-125 Nagy Richárd (47)Kovács Műhely
-125 Sebők András (44)Egyéni
+125Szusza János (47)Hirös SE
         Masters II 
-80 Bara István (52)Egyéni
-90 Gyuricska István (54)Oft SE
-90Lévai János (51)
-100Juhász Tamás (50)
-110 Macz István (52)
-125 Csordás József (52)
-125Németh Károly (50)God Gym Ajka
+125Hajdú-Kemény Imre (55)
+125 Kovács Zsolt (58)Egyéni
         Masters IV 
-80 Jobbágy László (73)Óbudai Erőemelők Egyesülete
         Open 
-60 Kiss Krisztián (41)Center Gym
-60 Orbán Dezső Péter (24)
-60Takacs Jozsef (35)Egyeni
-70 Rekecki Dániel (26)
-80 Csordás Máté (24)
-80 Fekete Henrik (33)
-80 Horváth László Ferenc (29)
-80 Podmaniczki Tamás (42)
-90 Laki Benjamin (24)Egyéni
-90Lévai János (51)
-90Lovas Levente (26)
-90 Oszoli Szabolcs (25)
-90Perjéssy Szilveszter (45)Fitness 2000
-90Posnyák László (28)
-90Szilágyi Marcell (21)
-100 Bajzák György (38)Egyéni
-100 Hadházi Balázs (31)
-100 Krisztin Csaba (47)Egyéni
-100Terdik Péter (32)
-100Turai Erik (29)
-110 Holló Tamás (20)Egyéni
-110Ifj.Kovács Zsolt (26)
-110 Lőrincz Ádám Bence (34)
-110 Macz István (52)
-125 Tóth Árpád (35)SPG Se.
+125 Dávid István (39)
+125 Horváth Zsolt (26)
+125Krucsai Róbert (32)
+125 Moha Anwar (41)
+125Szusza János (47)Hirös SE
+125Tóth Imre (40)
+125 Zlatner Zsolt (33)
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági 
-70Baji Mikes (14)Hard Fanatic SE
-80Braun Bálint (17)
-80Keppler Ákos Mátyás (18)O. V. S. E
-80Monostori Barna (15)Top Gym Veszprém
-90 Horváth Krisztián József (18)SPG Se.
-90Kiss Péter (17)
-90Rácz Andor (19)Sugópower
-100 Hovanecz Gábor (18)
-100Kerekes Szabolcs (19)
-110Csák Márton (17)egyéni
-110Szeri Gábor (18)
-125 Dér Krisztián (19)
         Junior 
-70Mandel Tamás (20)
-80Máté Márk (22)
-90Nagy István Dániel (21)Kisvárda erőemelo klub
-90Szilágyi Marcell (21)
-100Ványai S. Richárd (22)
-110 Holló Tamás (20)Egyéni
-110Horváth Árrmin Gyula (23)SPG Se.
-125 Kiss Márk (22)Savaria Power Gladiator's
         Masters I 
-70 Dorogi Dávid István (45)Egyéni
-70 Répás István (44)Atlas Nagytétény
-80 Karlik Zsolt (48)Titán Gym
-80 Podmaniczki Tamás (42)
-80Rétháti Pál László (40)Óbudai erőemelő egyesület
-90Molnár Zsolt (40)
-90 Németh László (41)God Gym Ajka
-100Halmágyi Antal (47)Hard Fanatic SE
-100Máté Zsolt (45)
-100Nagy zsolt (46)Barbár erősember sportegyesület 2011
-100Szefiert István (44)
-110 Filkor Lajos (49)
-110 Géresi Péter (44)Gruber's Gym
-110 id. Holló Tamás (46)Egyéni
-110Lugasi István (48)
-110Roszik István (45)Fanatic
-125 Antal Zsolt (45)SPG
-125 Nagy Richárd (47)Kovács Műhely
-125 Sebők András (44)Egyéni
+125Fekete Gábor (43)
+125 Horváth László (48)Fanatic Fitness Club
+125 Som Ferenc (46)Óbudai Erőemelők Egyesülete
+125Szusza János (47)Hirös SE
         Masters II 
-80 Bara István (52)Egyéni
-80Szurma Gábor (56)Gruber's Gym
-90 Gyuricska István (54)Oft SE
-125Németh Károly (50)God Gym Ajka
+125 Kovács Zsolt (58)Egyéni
+125Lechner István (54)Hard Fanatic Békéscsaba
         Masters III 
-70 Kurucz László (68)
-80 Goda Gábor (66)God Gym Ajka
-90 Kozma László (64)Egyéni
-90 Leyer Gyula (61)GOD- GYM Ajka
-100 Horváth Tibor (65)God-Gym Ajka
         Masters IV 
-80 Jobbágy László (73)Óbudai Erőemelők Egyesülete
-100 Kerékgyártó György (71)
         Open 
-60 Orbán Dezső Péter (24)
-60Takacs Jozsef (35)Egyeni
-70 Rekecki Dániel (26)
-70 Répás István (44)Atlas Nagytétény
-80 Csikós Gábor (33)
-80 Horváth László Ferenc (29)
-80Nagy Ákos (27)Kóter Gym - Hatvan
-80 Podmaniczki Tamás (42)
-80Tőröcsik Ferenc (24)
-90 Laki Benjamin (24)Egyéni
-90 Molnár Gábor (28)Top Gym SE
-90 Móricz Benjamin (25)Egyéni
-90Perjéssy Szilveszter (45)Fitness 2000
-100 Bajzák György (38)Egyéni
-100 Galambos Gábor (37)God Gym Ajka
-100 Hadházi Balázs (31)
-100 ifj. Korom Dezső (24)Óbudai Erőemelők Sportegyesülete
-100 Kiss Tibor (32)Kiss Team
-100Kollárovszky János (25)Hard Fanatic SE
-100Máté Zsolt (24)
-100Szigeti Balázs (38)
-100Takáts István (30)
-100Ványai S. Richárd (22)
-110Csősz Sándor (25)Fitness2000
-110Filkor Ádám (27)
-110 Filkor Lajos (49)
-110 Nagy Imre (58)Vasgyúró Gym
-110Rigó Richárd (31)
-110 Zelei Zoltán (34)Egyéni
-125 Kovács Dénes (30)
-125 Rapos Gergő (26)Keletereje
-125Szondi Csaba (33)
+125 Dávid István (39)
+125Fekete Gábor (43)
+125 Horváth Zsolt (26)
+125 Moha Anwar (41)
+125 Molnár Csaba (56)Kovács Műhely
+125 Som Ferenc (46)Óbudai Erőemelők Egyesülete
+125Szusza János (47)Hirös SE
+125Tóth Imre (40)
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági 
-80Keppler Ákos Mátyás (18)O. V. S. E
-80 Oláh Balázs (18)Kovács Műhely
-80Takács Milán (17)
-90Duma István (18)
-90 Horváth Krisztián József (18)SPG Se.
-90Neal Péter John (18)Kovács Műhely Erőemelő Sportegyesület
-90Rácz Andor (19)Sugópower
-100Kerekes Szabolcs (19)
-100 Misi Dániel (18)Titán Gym
-110Musatic Máté István (17)OFTSE
         Junior 
-80Frankovics Zsolt (20)Kisvárda Erőemelő és Testépítő SE
-80SAJTOS MÁTÉ MIKLÓS (23)MR POWER
-80 Sallai Dominik (21)SPG Se.
-90Andrási Szilárd (23)
-90Jankó Endre (23)
-90Nagy István Dániel (21)Kisvárda erőemelo klub
-100 Farkas János (22)
-100 Fodor Kornél (22)Mr Power SE
-110Horváth Árrmin Gyula (23)SPG Se.
-125 Horváth Mihály (21)HQ4
         Masters I 
-60 Kiss Krisztián (41)Center Gym
-80 Podmaniczki Tamás (42)
-90Molnár Zsolt (40)
-100 Krisztin Csaba (47)Egyéni
-110 Hablicsek Norbert (47)
-110Lugasi István (48)
-125 Antal Zsolt (45)SPG
-125 Gubicza Pál (40)
+125 Som Ferenc (46)Óbudai Erőemelők Egyesülete
+125Szusza János (47)Hirös SE
         Masters II 
-80Kolosa Ervin (55)
-125 Csordás József (52)
+125 Kovács Zsolt (58)Egyéni
         Masters III 
-60 Antal Ottó (61)Gruber's Gym
         Masters IV 
-100 Kiss Ladislau (73)Botond SE
         Open 
-60 Kiss Krisztián (41)Center Gym
-70 Rekecki Dániel (26)
-80 Csikós Gábor (33)
-80 Podmaniczki Tamás (42)
-90Lovas Levente (26)
-100 Farkas János (22)
-100Terdik Péter (32)
-100Vladimir Hristov (37)Bulgaria
-100Zsilák Szilveszter (28)
-110Csősz Sándor (25)Fitness2000
-110Ifj.Kovács Zsolt (26)
-110 Lőrincz Ádám Bence (34)
-125 Kiss Márk (22)Savaria Power Gladiator's
-125 Mészáros-Vásárhelyi Koppány (31)Kovács Műhely
-125 Rapos Gergő (26)Keletereje
-125 Tóth Árpád (35)SPG Se.
+125 Dávid István (39)
+125 Kiss Péter (30)Óbudai Erőemelők Egyesülete
+125Szusza János (47)Hirös SE