event_image

Rádió Smile Nyárindító Kupa - Női, férfi fekvenyomó, felhúzó és bicepsz verseny


2021. június 5.
  Kiskunfélegyháza

Kiskunfélegyházi Constantinum Sportcentrum Jókai utca 4.
  2021-05-21

Online registration

Personal data
Categories

Nominations

No. of nominations: 65

CategoryNameNation
Női 
    RAW Bicepsz 
         Masters I 
-60 Egri Ilona (48)
-60Kürti Henrietta (46)
-67,5Tholt Erika (42)
-82,5 Simon Ilona (42)
         Open 
-60 Egri Ilona (48)
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági 
-60 Nagy Tímea Erzsébet (19)
-60 Zachariás Szandra (16)
-67,5Czinkó Ilona Anikó (16)
         Masters I 
-60 Egri Ilona (48)
-60 Haklik Zsuzsanna (44)
-60 Stefanidesz Éva (45)
-67,5 Kárpáti Beáta (48)
-67,5 Szalay Beáta (41)
-82,5 Simon Ilona (42)
         Masters III 
-82,5 Rohrmann Katalin (67)
         Open 
-60 Egri Ilona (48)
-60 Haklik Zsuzsanna (44)
-60 Stefanidesz Éva (45)
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági 
-60 Bécsi Barbara (18)
-60Gerebenits Zóra (18)
-67,5Czinkó Ilona Anikó (16)
         Masters I 
-82,5 Simon Ilona (42)
         Masters III 
-82,5 Rohrmann Katalin (67)
         Open 
-60Kürti Dóra (30)
-75Kürti Anett (30)
Férfi 
    RAW Bicepsz 
         Ifjúsági 
-90Kiss Péter (17)
         Junior 
-90Andrási Szilárd (23)
         Masters I 
-60 Kiss Krisztián (41)
-70 Dorogi Dávid István (45)
-80 Podmaniczki Tamás (42)
         Masters II 
-125Németh Károly (50)
         Open 
-60 Kiss Krisztián (41)
-80 Podmaniczki Tamás (42)
-90 Laki Benjamin (24)
-90 Oszoli Szabolcs (25)
-90Perjéssy Szilveszter (45)
-100 Hadházi Balázs (31)
+125 Dávid István (39)
+125 Zlatner Zsolt (33)
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági 
-90Kiss Péter (17)
         Masters I 
-70 Dorogi Dávid István (45)
-80 Podmaniczki Tamás (42)
-90 Németh László (41)
         Masters II 
-125Németh Károly (50)
         Masters III 
-80 Goda Gábor (66)
-90 Leyer Gyula (61)
         Masters IV 
-100 Kerékgyártó György (71)
         Open 
-80 Podmaniczki Tamás (42)
-90 Laki Benjamin (24)
-90Perjéssy Szilveszter (45)
-100 Galambos Gábor (37)
-100 Hadházi Balázs (31)
-100Máté Zsolt (24)
-110Filkor Ádám (27)
-125 Kovács Dénes (30)
+125 Dávid István (39)
    RAW Felhúzás 
         Junior 
-90Andrási Szilárd (23)
-90Jankó Endre (23)
-100 Farkas János (22)
         Masters I 
-60 Kiss Krisztián (41)
-80 Podmaniczki Tamás (42)
         Open 
-60 Kiss Krisztián (41)
-80 Podmaniczki Tamás (42)
-100 Farkas János (22)
+125 Dávid István (39)