Verseny adatok





Nevezők száma: 114

Kategória Korcsoport Súlycsoport Név Születési idő Egyesület Nevezési díj fizetve
Női
  RAW Felhúzás (Ifj, Junior, Masters)
      -80 Rohrmann Katalin 1953-07-06 Grubers Gym Nem
      +80 Lendèr Bianka 2016-08-02 Erőemelő Művek Se Nem
    Ifjúsági
      -60 Csuhai Virág 1997-02-22 HQ4 Fitness & Powerlifting Team Nem
      -60 Dubi Anna 1997-01-21 Nem
      -60 Jenei Nikolett 1996-06-13 Titán gym I. Nem
      -60 Szilágyi Anna Klára 1996-09-23 Titan Gym 2 Berettyóújfalu Nem
      -60 Tarr Borbála Sára 1999-12-06 Titan Gym 2 Berettyóújfalu Nem
      -60 Tarr Borbála Sára 1999-12-06 Titan Gym 2 Berettyóújfalu Nem
      -70 Harsányi Viktória 1998-05-26 egyéni Nem
    Junior
      -60 Nagy Odett 1994-02-19 Nem
      -60 Tóth Barbara 1995-09-02 Nem
      -60 Török Dóra 1993-07-28 Grubers Gym Nem
    Masters
      -60 Füléné Csizek Johanna 1975-08-26 Hurricane SE Vác Nem
      -70 Dalmati Tiborné Edina 1975-02-12 Grubers Gym Nem
      -80 Illyés Edit 1972-06-13 egyéni Nem
  RAW Felhúzás (Open)
   
      +80 Lendèr Bianka 2016-08-02 Erőemelő Művek Se Nem
    Open
      -60 Bellér Gréta 1991-05-28 egyéni Nem
      -60 Füléné Csizek Johanna 1975-08-26 Hurricane SE Vác Nem
      -60 Perczné Szabó Melinda 1980-03-28 egyéni Nem
      -70 Hajdú Anikó 1986-08-25 egyéni Nem
      -70 Köles Hajnalka 1989-02-16 Nem
      -70 Varga Edina 1984-09-25 Power Gym Nem
      -80 Illyés Edit 1972-06-13 egyéni Nem
      -80 Manzera Éva 1976-10-15 Predator Gym Testépítő Egyesület Nem
      -80 Pénzes Zsófia Ella 1983-10-07 Nem
      +80 Török Krisztina 1989-06-28 Predator Gym Testépítő Egyesület Nem
Férfi
  RAW Felhúzás (Ifj, Junior, Masters)
   
      Fett Angéla 1997-09-10 egyéni Nem
      -100 Berkes Dominik 1999-09-24 Nem
      -100 Németh Róbert 1974-03-25 - Nem
      -110 Aradványi Péter 1996-07-19 Nem
      -110 Aradványi Péter 1996-07-19 Nem
      -80 Hajdú Balázs 1997-01-25 HQ4 Fitness & Powerlifting Team Nem
      -90 Kincses Kristóf 1992-10-16 Grubers Gym Nem
      -90 Szatmári Gergő 1995-09-20 DTE Nem
    Ifjúsági
      -100 Grézál Gergő 1999-06-21 - Nem
      -100 Major Máté 1998-12-09 Grubers Gym Nem
      -110 Csombor Péter 1996-06-10 Nem
      -110 Földi Viktor 2000-01-13 POWER SE. Nem
      -110 Reich Róbert 1997-02-15 Egyéni Nem
      -70 Kiss Attila Márk 1996-07-27 egyéni Nem
      -70 Liszkai László 1997-02-17 Nem
      -80 Csábi Viktor 1998-08-13 Nem
      -80 Hajdú Balázs 1997-01-25 HQ4 Fitness & Powerlifting Team Nem
      -80 Hajdú Balázs 1997-01-25 HQ4 Fitness & Powerlifting Team Nem
      -80 Pólya Márton 1998-01-28 Nem
      -80 Szabó Lőrinc 2000-01-24 Nem
      -90 Babarczi Áron 1996-09-05 NKE SE Nem
      -90 Major Máté 1997-07-09 Nem
      -90 Ravasz Dávid 1996-06-28 Nem
      -90 Ravasz Dávid 1996-06-28 Nem
      -90 Ravasz Dávid 1996-06-28 Nem
      -90 Ravasz Dávid 1996-06-28 Nem
    Junior
      -100 Kleng Károly 1994-07-21 Egyéni Nem
      -100 Marko Mari 1994-08-09 Veres Győző Súlyemelő Akadémia SE Nem
      -100 Molnár Ferenc 1992-05-29 egyéni Nem
      -110 Illés Győző 1993-03-19 egyéni Nem
      -110 Márkus Ferenc 1993-10-06 Gyenkó Gym Team Nem
      -70 Ökrös Dániel 1995-06-16 Nem
      -80 Bányavölgyi Péter 1994-03-29 Power Gym Nem
      -80 Farkas Zoltán 1994-05-05 Nem
      -80 Király Ágoston 1993-06-05 Grubers Gym Nem
      -80 Molnár Tamás 1994-04-11 Nem
      -80 Simon Máté 1993-10-15 egyéni Nem
      -80 Sinkovits Alex 1994-03-24 egyéni Nem
      -80 Vódli Zoltán 1994-11-11 Nem
      -90 Bogó István 1993-01-15 Grubers Gym Nem
      -90 Földi János 1994-06-21 Victory Gym Nem
      -90 Tóth Imre 1993-11-12 Nem
    Masters
      -100 Gruber Vilmos 1943-01-20 Grubers Gym Nem
      -100 Németh Zoltán 1967-05-04 Nem
      -100 Németh Zoltán 1967-05-04 Nem
      -100 Németh Zoltán 1967-05-04 Nem
      -110 Antal Zsolt 1975-08-27 Galaxy Fittnes Nem
      -110 Manzera Tibor 1968-09-12 Predator Gym Testépítő Egyesület Nem
      -110 Szikora Ferenc 1966-10-31 egyéni induló Nem
      -70 Antal Ottó 2016-08-10 Rögby Club Nem
      -70 Antal Ottó 1959-08-10 Rögby Club Nem
      -80 Hábetler Ferenc 1973-02-09 Nem
      -80 Varga István 1968-08-29 egyéni Nem
      -80 Verebi István 1951-02-17 Grubers Gym Nem
      -90 Bezsenyi Sándor 1948-11-24 Grubers Gym Nem
      -90 Horák Menyhért 1974-03-04 Grubers Gym Nem
      +110 Gyenes Ferenc 1968-07-31 Gyenkó Gym Team Nem
      +110 Köles Gábor 1963-03-11 Nem
      +110 Lehotkai Ákos 1975-08-07 - Nem
      +110 Nagy Róbert 1972-07-28 TIFIT Nem
      +110 Nagy Róbert 1972-07-28 TIFIT Nem
      +110 Nick Árpád 1953-02-01 Óbudai Erőemelők Sportegyesülete Nem
      +110 Szántó Tibor 1976-01-26 Nem
  RAW Felhúzás (Open)
   
      Sándor Attila 1988-08-15 Mátra Power Gym Nem
      Szabó Zsolt Viktor 1976-07-01 Victory Gym Jászberény Nem
      -100 Margittai Tamás 1976-11-02 Grubers Gym Nem
      -110 Böszörményi Ádám 1992-02-14 Elit Vascsapat SE Nem
      +125 Hegedüs Roland 1986-11-27 Fitness&Aerobic Center Galánta Nem
    Open
      -100 czentye péter 1989-01-23 Hq4 fitness&powerlifting team Nem
      -100 Magyar János 1986-03-10 Titan gym I. Nem
      -110 Bán Lajos 1976-11-27 Komáromi Sportbarátok Köre Egyesület KSKE Nem
      -110 Bocz Tamás 1983-02-24 HQ4 Fitness& Powerlifting Team Nem
      -110 Csombor Péter 1996-06-10 Nem
      -125 Bence Gábor 1978-09-18 Gyenkó Gym Team Nem
      -125 Szenti Ferenc 1978-03-17 Kriko Gym Nem
      -70 Bodó Szilárd 0000-00-00 V.V team Nem
      -80 Bányavölgyi Péter 1994-03-29 Power Gym Nem
      -80 Babarczi Viktor 1992-06-22 - Nem
      -80 Galyas Béla 1985-07-22 Nem
      -80 Sinkovits Alex 1994-03-24 egyéni Nem
      -90 Koleszár Csaba 1989-11-30 egyéni Nem
      -90 Major Máté 1997-07-09 Nem
      -90 Póta Roland 1978-03-02 Póta Power Team Nem
      -90 Sárvári István 1982-12-24 Nem
      +125 Csibrák Zoltán 1980-01-23 egyéni Nem
      +125 Pálfi Tamás 1977-12-15 egyéni induló Nem
      +125 Szabó Zsolt 1975-06-07 Titan Gym Nem
      +125 Szabó Zsolt Viktor 1976-07-01 Victory Gym Nem