event_image

Rádió Smile Fekvenyomó, felhúzó és bicepsz Mikulás kupa – NYÍLT verseny


2020. december 05.
  Kiskunfélegyháza

  2020-11-30

Online nevezés

vagy
Folytatás kártya nélkül

Nevezési lista

Nevezések száma: 143

KategóriaNévEgyesület
Női 
    RAW Bicepsz 
         Ifjúsági 
-67,5Czinkó Ilona (16)
-75 T. Kiss Laura (16)Vasgyúró-Gym Cegléd
         Masters I 
-60 Egri Ilona (47)Bongo SE
-82,5 Simon Ilona (41)
         Open 
-60 Faragó Sarolta (31)
-60 Fehér Brigitta (35)ATLASZ Gym
-60Kürti Dóra (30)
-67,5Egeresi Ágnes (39)
-67,5 Kocsis Anikó Csilla (32)Egyéni
-75Kürti Anett (30)
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági 
-60 Bécsi Barbara (18)
-60 Belme Nelli (18)Vasgyúró Gym
-67,5Czinkó Ilona (16)
-75 T. Kiss Laura (16)Vasgyúró-Gym Cegléd
-82,5 Belme Barbara (15)Vasgyúró Gym
         Masters I 
-60 Egri Ilona (47)Bongo SE
-60 Haklik Zsuzsanna (44)
-75 Eszenyi Nelli (41)
-82,5 Koczkás Éva (49)Kovács Műhely Erőemelő Sportegyesűlet
-82,5 Simon Ilona (41)
-82,5 Szlávik Anna (47)Gruber’s Gym
         Masters II 
-82,5 Győri László Attiláné (50)MuscleFit
         Open 
-60 Fehér Brigitta (35)ATLASZ Gym
-67,5Egeresi Ágnes (39)
-75 Vida Renáta (24)
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági 
-60 Bécsi Barbara (18)
-60 Belme Nelli (18)Vasgyúró Gym
-67,5Czinkó Ilona (16)
-75 T. Kiss Laura (16)Vasgyúró-Gym Cegléd
         Junior 
-75 Bordás Dorina (21)Vasgyúró Gym
         Masters I 
-82,5 Simon Ilona (41)
         Masters II 
-82,5 Győri László Attiláné (50)MuscleFit
         Open 
-60 Csatlós Klaudia (30)Think twice Lift once
-60Kürti Dóra (30)
-67,5Egeresi Ágnes (39)
-67,5Vörös Julianna (37)Vasgyúró-Gym Cegléd
-75Kürti Anett (30)
-75 Vida Renáta (24)
Férfi 
    RAW Bicepsz 
         Ifjúsági 
-80 Gáspár Martin (17)
-80Kiss Péter (17)
         Junior 
-70 Nagy Dániel (21)
-80 Laki Benjamin (23)Egyéni
         Masters I 
-70 Dorogi Dávid István (45)Egyéni
-70 Kiss Krisztián (41)Center Gym
-90 Bárány Róbert Ferenc (42)
-90 Hegyi Barnabás (40)
-100 Belme Péter (45)Vasgyúró-Gym Cegléd
-125Franyo robert (48)
-125 Gubicza Pál (40)Egyéni
-125 Nagy Richárd (46)Egyéni
         Masters II 
-90Lévai János (51)
-110 Macz István (51)
+125 Kovács Sándor (51)
         Masters IV 
-90 Jobbágy László (73)Óbudai Erőemelők Egyesülete
         Open 
-70 Kiss Krisztián (41)Center Gym
-70 Rekecki Dániel (26)
-80 Deli Norbert (39)OVSE
-80 Fekete Henrik (33)
-90 Fekete Mihály (41)
-90Lévai János (51).
-90Màrton Andràs (30)
-100Gáli Norbert (31)
-110 Csertek István (56)Kovács Műhely
-110Jancsovics Tivadar (27)AboFitt EnerGym Abony
-110 Macz István (51)
-110 Rapos Gergő (26)
-125 Bognár Bence (26)Vasgyúró-Gym Cegléd
+125 Dávid István (39)Sun Gym
+125 Horváth Zsolt (26)
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági 
-60Józsa Attila (14)Vasgyúró-Gym Cegléd
-80Keppler Ákos (18)
-80Kiss Péter (17)
-110 Horváth Attila (17)
         Junior 
-70 Áder Benjamin (22)Egyéni
-80 Laki Benjamin (23)Egyéni
-100 Petróczki Bence (21)egyéni
         Masters I 
-70 Dorogi Dávid István (45)Egyéni
-80 Podmaniczki Tamás (42)AST Fitness
-90 Bárány Róbert Ferenc (42)
-90 Hegyi Barnabás (40)
-100 Belme Péter (45)Vasgyúró-Gym Cegléd
-100 Berecz György (44)Egyéni
-100Nagy Zsolt (45)Barbár SE
-125Franyo robert (48)
-125 Gubicza Pál (40)Egyéni
-125 Nagy Richárd (46)Egyéni
         Masters II 
-110 Bugyi László (56)Egyéni
+125 Kovács Sándor (51)
         Masters III 
-125 Nagy Béla (60)Aranyhegy Gym konditerem
         Masters IV 
-90 Jobbágy László (73)Óbudai Erőemelők Egyesülete
-100 Kerékgyártó György (71)
         Open 
-70 Rekecki Dániel (26)
-80 Deli Norbert (39)OVSE
-80Forgács László (36)
-80Nagy Ákos (27)Kóter Gym - Hatvan
-90 Barna Tamás (27)Think twice Lift once
-100Gáli Norbert (31)
-100 Kerékgyártó György (71)
-110Kulcsár Dávid (25)
-110 Mészáros Attila (32)Egyéni
-110 Szokodi Tamás (28)Cutler Powerlifting Team
-110Tóth Péter (31)
-125 Bocz Tamás (37)HQ4 SE
-125 Kovács Dénes (30)
+125 Dávid István (39)Sun Gym
+125 Horváth Zsolt (26)
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági 
-80 Gáspár Martin (17)
-80Keppler Ákos (18)
-80Kiss Péter (17)
-80Virág Imre János (15)BSD GYM
-110 Horváth Attila (17)
-125 Hoffmann Gergő (19)Egyéni
         Junior 
-70 Áder Benjamin (22)Egyéni
-70 Nagy Dániel (21)
-80Fodor Előd (21)
-80 Harcz Tamás (20)
-125 Palancsa Bence (23)
         Masters I 
-70 Kiss Krisztián (41)Center Gym
-90 Bíró Nándor (46)
-90 Hegyi Barnabás (40)
-125Franyo robert (48)
-125 Gubicza Pál (40)Egyéni
         Masters II 
+125 Kovács Sándor (51)
         Open 
-70 Kiss Krisztián (41)Center Gym
-70Kovács Róbert (24)Cutler Team Veszprém
-70 Rekecki Dániel (26)
-80 Deli Norbert (39)OVSE
-80Forgács László (36)
-90 Barna Tamás (27)Think twice Lift once
-90 Csikós Gábor (32)
-90Deák Imre (78)Chili Fittnes
-90Màrton Andràs (30)
-100Gáli Norbert (31)
-110Kulcsár Dávid (25)
-110 Rapos Gergő (26)
-110Tóth Péter (31)
-110 Zsolnai Bence (29)
-125 Bocz Tamás (37)HQ4 SE
-125 Bus Attila Zoltán (35)Egyéni
+125 Dávid István (39)Sun Gym
+125 Horváth Zsolt (26)
+125 Rózsa Tamás (26)HQ4 SE
+125Tóth István (32)Mr Power Sportegyesület