GPC Európabajnokság 2020

GPC
2020. szeptember 1-4.
  Trnava, Szlovákia

Rybníkova 576/15, Trnava, postal code 917 01, Slovakia
  2020-07-28

Figyelem!!! Értesítést kaptunk a GPC Európa-bajnokság szervezőitől. A szerdai erőemelés napon nagyon sok versenyző indul. Ezért VÁLTOZÁS lesz a RAW erőemelés férfi ifjúsági versenyzők részére. Hétfőn kell mérlegelniük és kedden versenyeznek!

Nevezési lista

Nevezések száma: 122

KategóriaNévEgyesület
Női 
    RAW Erőemelés 
         Ifjúsági III 
-56 Belme Nelli (18)Vasgyúró Gym
         Junior 
-75 Soós Alexandra Ágnes (22)
         Masters II 
-90 Szlávik Anna (46)Gruber’s Gym
         Masters III 
-82,5 Győri László Attiláné (50)MuscleFit
         Open 
-75 Gombás Viktória (32)Egyéni
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági I 
-82,5 Belme Barbara (15)Vasgyúró Gym
         Ifjúsági II 
-67,5Kulcsár Dominika (17)Óbudai Erőemelők Sportegyesülete
         Masters I 
-67,5Borka Edit (40)Top Gym Veszprém
         Masters II 
-60 Nagy Anita (46)Top Gym
-75Bazsó Mónika (46)Werkman Farrier Power Team
         Open 
-82,5 Eisensehr Evelin (46)Kovács Műhely
    RAW Felhúzás 
         Junior 
-75 Soós Alexandra Ágnes (22)
         Masters I 
-48 Papp Ágnes (42)Oft SE
-67,5Erdei Szabina (40)
110 Danicser Anita Melinda (41)Egyéni
         Masters VI 
-82,5 Rohrmann Katalin (67)Gruber's Gym
    RAW Guggolás 
         Masters I 
-48 Papp Ágnes (42)Oft SE
         Masters VI 
-82,5 Rohrmann Katalin (67)Gruber's Gym
Férfi 
    EQ Fekvenyomás 
         Junior 
-67,5 Áder Benjamin (21)
         Masters II 
-100Belme Péter (45)Vasgyúró-Gym Cegléd
-125Eck Ernő (48)Werkman Farrier Power Team
         Masters III 
-100 Kling Béla (52)Fitness2000
         Masters IV 
-110Csertek István (55)Kovács Műhely
-125Molnár Csaba (56)Kovács Műhely
         Masters VI 
-100 Sztanke József (66)Top Gym
         Open 
-75 Deli Norbert (39)OVSE
-82,5 Szabó Zoltán (35)Egyéni
-100Dénes Balázs (52)Top Gym Veszprém
-100 Kling Béla (52)Fitness2000
-100Szilágyi Máté (29)Fitness 2000
-100Szuder Károly (33)Esztergomi Rúdhajlítók Powerlifting Club
-110 Zelei Zoltán (33)Kovács Műhely
-140 Buda Richárd Zsolt (27)Fitness2000
+140Véró Alex (24)Kovács Erőműhely
    EQ Felhúzás 
         Masters II 
-110 Hablicsek Norbert (46)Egyéni
-125Eck Ernő (48)Werkman Farrier Power Team
    EQ Guggolás 
         Masters II 
-125Eck Ernő (48)Werkman Farrier Power Team
    RAW Erőemelés 
         Ifjúsági II 
-82,5Horváth Krisztián József (17)SPG
         Ifjúsági III 
-90Tóth Tamás Levente (19)
-100 Deáki Tamás (19)HQ4
-100Ruff Antal (18)Fitness 2000
         Junior 
-75Bruck Sándor (21)Gruber gym
-75Sallai Dominik (20)SPG
-90Oláh Dániel (22)
-90 Soós Péter (23)Szeghalom
-110 Kiss Márk (21)Savaria Power Gladiator's
         Masters II 
-110 Antal Zsolt (45)SPG
         Masters III 
-82,5Kolosa Ervin (54)
-110 Csonka Gábor (52)SPG
-125 Varga Tibor (54)Gruber's Gym
         Masters IV 
-110 Nagy Imre (57)Vasgyúró Gym
-125 Kovács Zsolt (57)Egyéni
         Open 
-82,5Kuti Gergely (27)
-90 Ignéczi Árpád (25)Egyéni
-110 Kiss Gábor János (31)Egyéni
-125Kurcz Tamás (31)Esztergomi Rúdhajlítók Powerlifting Club
-125Tóth Árpád (34)SPG
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági III 
-75 Lóczi Tamás Benedek (19)Miskolc Benchpress Team
-100 Mata Ferenc Márk (19)HQ4
         Junior 
-67,5 Áder Benjamin (21)Egyéni
-75 Száraz Bálint (21)Egyéni
-100 ifj. Korom Dezső (23)Mr Power SE
         Masters I 
-67,5 Répás István (43)Atlas Nagytétény
-82,5 Podmaniczki Tamás (41)Ujpalota fitness
-82,5Szeifert Istvan (43)
-100 Szeifert István (43)Kovács Műhely
-125 Sebők András (43)Egyéni
         Masters II 
-90 id. Korom Dezső (49)Mr Power SE
-100Belme Péter (45)Vasgyúró-Gym Cegléd
-110 Ifj. Kulcsár László (45)Óbudai Erőemelők Sportegyesülete
-125 Som Ferenc (45)Óbudai Erőemelők Egyesülete
-140 Holczmann Zoltán József (49)Egyéni
         Masters III 
-75 Bara István (51)Egyéni
-75 Rieger László (50)Vasgyúró Gym
-82,5Kolosa Ervin (54)
-90Kiss László (52)
-100 Gombos János (52)Top Gym
         Masters IV 
-75 Varga Ernő (55)Egyéni
-100 Ágoston István (58)Óbudai Erőemelők Sportegyesülete
-110Csertek István (55)Kovács Műhely
-110 Nagy Imre (57)Vasgyúró Gym
-110Szabó Sándor (56)
-125 Kovács Zsolt (57)Egyéni
-125Molnár Csaba (56)Kovács Műhely
         Masters VI 
-82,5 Teleki Gábor Zsolt (67)Atlas SE
-100 Sztanke József (66)Top Gym
         Masters VIII 
-100 Kasza László (79)Egyéni
         Open 
-90 Gembiczki Attila (33)Familia Fitness/Mak's GYM
-90 Mester István (28)Royal Gym
-90 Móricz Benjamin (25)Egyéni
-100 Baló Attila (28)Cutler Fehérvár
-100Hadházi Balázs (30)
-100 Oláh Ákos (31)Miskolc Bench Press Team
-100Szabó Norbert (26)Kovács műhely
-100 Szuder Károly József (41)Esztergomi Rúdhajlítók
-125Hegedűs Dániel (28)Fitness2000
-125Nagy Bence (35)Óbudai Erőemelők Egyesülete
-125 Orosz László (31)Egyéni
-140Mészáros László (51)DVTK
+140Véró Alex (24)Kovács Erőműhely
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági I 
-60Dávid Simon (15)Egyéni
         Junior 
-75Bruck Sándor (21)Gruber gym
-100 Debreczeni Zoltán (23)MR Power Sportegyesület
-100Farkas János (21)
-125 Kiss Ádám (23)
         Masters II 
-100 Varga andrás István (46)Fitness2000
+140 Karalyos Tibor (46)Pro Fitness SE
         Masters III 
-82,5Kolosa Ervin (54)
         Masters IV 
-100Serfőző Béla (56)Egyéni
-110 Nagy Imre (57)Vasgyúró Gym
-125 Kovács Zsolt (57)Egyéni
         Masters V 
-67,5 Antal Ottó (61)Gruber's Gym
         Open 
-82,5Gerhát Norbert (28)Esztergomi rúdhajlítók powerlifting club
-82,5 Marton Gergely (24)Mr Power SE
-110 Földi János (26)Naszály Se
    RAW Guggolás 
         Ifjúsági III 
-75 Filep Dominik Csaba (18)Kiss Team
         Junior 
-75Bruck Sándor (21)Gruber gym
         Masters II 
-100 Brudnyák Tamás (45)Kiss Team
         Masters III 
-82,5Kolosa Ervin (54)
         Masters IV 
-100Serfőző Béla (56)Egyéni
-110 Nagy Imre (57)Vasgyúró Gym
-125 Kovács Zsolt (57)Egyéni