event_image

VITAFLEX Powerlifting & Showdown Day

WRPF
2019. szeptember 28.
  „B” CSARNOK – ANGYALFÖLDI SPORTKÖZPONT Budapest, XIII., Rozsnyay utca 4. 1139

  Mészáros László (06-30-437-0809)

  2019-09-26

Online nevezés

vagy
Folytatás kártya nélkül

Nevezési lista

Nevezések száma: 70

KategóriaNévEgyesület
Női 
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági 
-82,5 Belme Barbara (14)Vasgyúró Gym
         Masters I 
-56 Egri Ilona (46)Bongo SE
-67,5Nagy Rita (45)Botond Gym
-82,5 Eisensehr Evelin (45)Kovács Műhely
         Open 
+90 Lachmann Mirtill (28)Botond SE
-56 Egri Ilona (46)Bongo SE
-56Szammer Melinda (36)Cutler Team Veszprém
-82,5 Eisensehr Evelin (45)Kovács Műhely
    RAW Felhúzás 
         Junior 
-67,5 Csóka Laura (20)Botond SE
-75 Halász Bernadett (22)Egyéni
         Masters I 
-56 Dr. Urbán Diána (42)Egyéni
-82,5 Manzera Éva (42)Manzera Team
-90 Szlávik Anna (46)Manzera Team
         Masters III 
-90 Rohrmann Katalin (66)Gruber's Gym
         Open 
-56Szammer Melinda (36)Cutler Team Veszprém
-60Hesz Deborah (24)-
-75 Tokár Edit (47)Egyéni
Férfi 
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági 
-110Juhász Máte (19)
-110Petróczki Bence (19)
-75 Lóczi Tamás Benedek (18)Miskolc Bench Press Team
-90Aladi Soma (18)
-90Benko Damien (15)Benchpress Team Santovka
-90Kelemen Miklós (19)
         Junior 
-100 Erdélyi Áron (23)Egyéni
-100 ifj. Korom Dezső (22)Mr Power SE
-100Július Mertvík (22)
-125Kovács József (24)
-75 Laki Benjamin (22)Egyéni
-82,5Jankovics Márk (23)
         Masters I 
+140 Csőke Barna (42)Egyéni
-100Belme Péter (44)Vasgyúró-Gym
-110 Géresi Péter (42)Gruber's Gym
-110 Hegedűs Attila (48)Egyéni
-125Franyó Róbert (47)Manzera team
-125 Nagy Richárd (45)Gruber's Gym
         Masters II 
+140Kovács Sándor (50)
-75 Varga Ernő (54)Egyéni
         Masters III 
-125Július Vrbiniak (62)
         Masters IV 
-100 Kasza László (78)Gruber's Gym
-82,5 Baranyai József (79)Gruber's Gym
         Open 
-100Mèszáros Attila (31)
-110 Zelei Zoltán (32)Egyéni
-125 Bálint Ferenc (28)Vasgyúró Gym
-75Paál József (24)
-82,5 Csikós Gábor (31)Hangony Gym
-82,5 Szabó Zoltán (34)Egyéni
-90 Kányási Zsolt (30)Bongo SE
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági 
-100 Fülöp Robin (18)Egyéni
-100 Pósán Zalán (17)Egyéni
-110Petróczki Bence (19)
-67,5Popelics Dániel (17)
-90Kelemen Miklós (19)
         Junior 
-125 Gyulai Krisztián (22)Kiss Team
-125Palancsa Bence (22)
         Masters I 
+140 Karalyos Tibor (45)Pro Fitnes Retro Gym
-100Berkes László (42)Just Clear Berkes Team
-100Kürti István (47)
-110 Deli Tamás (42)DBSK egyesület
-110 Hegedűs Attila (48)Egyéni
-125 Nagy Richárd (45)Gruber's Gym
-140Pálfi Tamás (41)Egyéni induló
-90Bíró Nándor (45)
         Masters II 
-110 Manzera Tibor (51)Manzera Team
         Open 
-100 Kincses Kristóf (26)Gruber's Gym
-110Tóth Árpád (33)
-125Pintér Péter (34)Bullstrong team
-67,5Farkas Gábor (24)Cutler Team Veszprém
-67,5Kopcsányi Viktor (25)Vitalitás SE
-75 Kassa Szabolcs (34)Egyéni
-82,5 Csikós Gábor (31)Hangony Gym