SCITEC RAW POWER – 2019 - Felhúzó Kupa


2019. augusztus 2.
Siófok
Nevezési határidő: 2019-08-01

Online nevezés

vagy
Folytatás kártya nélkül

Nevezési lista

Nevezések száma: 97

KategóriaNévEgyesület
Női 
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági 
+80 Majoros Viktória (19)Cutler Veszprém
-60Oláh Csenge (19)
-70 Csóka Laura (19)Botond SE
-80 Bordás Dorina (19)Vasgyúró Gym
         Junior 
-60Hesz Deborah (23)-
-70 Farkas Krisztina Réka (20)Egyéni
-80 Halász Bernadett (21)Egyéni
         Masters I 
+80Kovács János (49)Royal Gym
-60Dr Urbàn Diána (42)Egyéni
-70 Kárpáti Beáta (46)Center Gym
-70Tuba Henrietta (44)egyéni
-80 Győri László Attiláné (49)MuscleFit
         Masters III 
+80 Rohrmann Katalin (66)Gruber's Gym
         Open 
+80Karácsony Katarína (34)
-60Csordás Cintia (24)
-60Gebhardt Mónika Katalin (34)Sun Gym
-60Hesz Deborah (23)-
-60 Kollár Edit (37)Egyéni
-60Komróczki Nikolett (32)Egyéni
-70Kocsis Csilla (31)egyéni
-70Tokár Edit (47)
-80Földes Katalin (31)Sk Strongman club Dunajská Streda
-90Toldi Judit Eszter (26)Powerbuilder SE.
Férfi 
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági 
+110 Bárdossy Zsombor Levente (17)Vasgyúró Gym
+110 Munkás Máté (18)Atlas SE
+110Varjú Sándor (19)
-100Kőhegyi Attila (19)
-100Petróczki Bence (19)
-100 Pósán Zalán (17)Egyéni
-60Popelics Dániel (17)
-80András Adrián (17)
-80Kelemen Miklós (19)
-80Orning Marcell (19)
-80Posta Krisztián (19)Vitalitás SE
-90Kiss Patrik (17)Botond se
-90Rácz Andor (18)
-90Ródé Kristóf (17)Szapi Gym
-90Tóth Tamás Levente (18)
         Junior 
+110Vajda Máté (23)Győri Cutler SE
-100Cseszkó Krisztián (20)
-100 Kecső Gábor (23)
-100Kovács Martin Márk (22)
-100 Varga Márk (21)Egyéni
-110Palancsa Bence (22)
-70Antal Richárd (23)
-70Nagy Norbert (20)
-80Dusnoki Patrik (22)
-80László Bence (21)Egyéni induló
-80Tanai Gergő (20)
-80Váczi Norbert (23)
-80Varga Imre (23)Body Bongo Győr
-80Vizi Attila (21)Egyéni induló
-90 Bai Szilárd (21)Egyéni
-90 Soós Péter (22)Szeghalom
         Masters I 
+110 Bárdossy Gábor Tamás (41)Vasgyúró Gym
+110Molnár Zsolt (40)Royal Gym
+110 Nagy Richárd (45)Gruber's Gym
+110Pálfi Tamás (41)Egyéni induló
+110 Vass László (40)Egyéni
-100Hajós Celesztin (42)
         Masters II 
-70 Antal Ottó (59)Gruber's Gym
-90Landesz István (52)Egyéni
         Masters III 
-80 Kardos Miklós Péter (68)Botond SE
         Masters IV 
-90 Jobbágy László (71)Óbudai Erőemelők Egyesülete
-90 Kiss Ladislau (71)Botond SE
         Open 
+110Dávid István (37)Sun Gym
+125Horváth Zsolt (24)
-100Györe Renátó (23)
-100Szabadi Attila (34)Sugó power Baja
-110 Bernáth Levente (26)Hangony Gym
-110 Földi János (25)Egyéni
-110 Szilágyi András (26)Egyéni
-110Tóth Árpád (33)
-110Zsolnai Bence (27)Profgym
-125Gubicza pál (38)
-125Pintér Péter (34)Bullstrong Érsekujvár
-60 Kiss Krisztián (39)Center Gym
-70Dévényi Kristóf (18)Egyéni
-70Ferenczi József (32)Jákó Gym
-70Kopcsányi Viktor (25)Egyéni induló
-70Nagy Norbert (20)
-70 Ökrös Dániel (24)Egyéni
-70Tóth Csaba (24)
-70Villányi Szabolcs (33)Egyéni induló
-80Aszódi Zsombor (27)-
-80 Csányi Szabolcs (21)Egyéni
-80Hajdo Nimrold (26)
-80Oltyán Lajos (28)
-80Puskás Balázs (31)
-80Tomas Németh (34)
-90 Bányavölgyi Péter (25)Power Gym
-90 Csikós Gábor (31)Hangony Gym
-90Fenyvesi Péter (39)
-90Gerhát Norbert (27)
-90Hajó Ferenc Dávid (27)
-90 Ignéczi Árpád (24)Egyéni
-90Tomáš Ryšavý (28)Comorra Powerlifterz