GPC Európabajnokság 2020

GPC
2020. szeptember 1-4.
  Trnava, Szlovákia

Rybníkova 576/15, Trnava, postal code 917 01, Slovakia
  2020-07-28

Figyelem!!! Értesítést kaptunk a GPC Európa-bajnokság szervezőitől. A szerdai erőemelés napon nagyon sok versenyző indul. Ezért VÁLTOZÁS lesz a RAW erőemelés férfi ifjúsági versenyzők részére. Hétfőn kell mérlegelniük és kedden versenyeznek!

Nominations

No. of nominations: 122

CategoryNameNation
Női 
    RAW Erőemelés 
         Ifjúsági III 
-56 Belme Nelli (18)
         Junior 
-75 Soós Alexandra Ágnes (22)
         Masters II 
-90 Szlávik Anna (46)
         Masters III 
-82,5 Győri László Attiláné (50)
         Open 
-75 Gombás Viktória (32)
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági I 
-82,5 Belme Barbara (15)
         Ifjúsági II 
-67,5Kulcsár Dominika (17)
         Masters I 
-67,5Borka Edit (40)
         Masters II 
-60 Nagy Anita (46)
-75Bazsó Mónika (46)
         Open 
-82,5 Eisensehr Evelin (46)
    RAW Felhúzás 
         Junior 
-75 Soós Alexandra Ágnes (22)
         Masters I 
-48 Papp Ágnes (42)
-67,5Erdei Szabina (40)
110 Danicser Anita Melinda (41)
         Masters VI 
-82,5 Rohrmann Katalin (67)
    RAW Guggolás 
         Masters I 
-48 Papp Ágnes (42)
         Masters VI 
-82,5 Rohrmann Katalin (67)
Férfi 
    EQ Fekvenyomás 
         Junior 
-67,5 Áder Benjamin (21)
         Masters II 
-100Belme Péter (45)
-125Eck Ernő (48)
         Masters III 
-100 Kling Béla (52)
         Masters IV 
-110Csertek István (55)
-125Molnár Csaba (56)
         Masters VI 
-100 Sztanke József (66)
         Open 
-75 Deli Norbert (39)
-82,5 Szabó Zoltán (35)
-100Dénes Balázs (52)
-100 Kling Béla (52)
-100Szilágyi Máté (29)
-100Szuder Károly (33)
-110 Zelei Zoltán (33)
-140 Buda Richárd Zsolt (27)
+140Véró Alex (24)
    EQ Felhúzás 
         Masters II 
-110 Hablicsek Norbert (46)
-125Eck Ernő (48)
    EQ Guggolás 
         Masters II 
-125Eck Ernő (48)
    RAW Erőemelés 
         Ifjúsági II 
-82,5Horváth Krisztián József (17)
         Ifjúsági III 
-90Tóth Tamás Levente (19)
-100 Deáki Tamás (19)
-100Ruff Antal (18)
         Junior 
-75Bruck Sándor (21)
-75Sallai Dominik (20)
-90Oláh Dániel (22)
-90 Soós Péter (23)
-110 Kiss Márk (21)
         Masters II 
-110 Antal Zsolt (45)
         Masters III 
-82,5Kolosa Ervin (54)
-110 Csonka Gábor (52)
-125 Varga Tibor (54)
         Masters IV 
-110 Nagy Imre (57)
-125 Kovács Zsolt (57)
         Open 
-82,5Kuti Gergely (27)
-90 Ignéczi Árpád (25)
-110 Kiss Gábor János (31)
-125Kurcz Tamás (31)
-125Tóth Árpád (34)
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági III 
-75 Lóczi Tamás Benedek (19)
-100 Mata Ferenc Márk (19)
         Junior 
-67,5 Áder Benjamin (21)
-75 Száraz Bálint (21)
-100 ifj. Korom Dezső (23)
         Masters I 
-67,5 Répás István (43)
-82,5 Podmaniczki Tamás (41)
-82,5Szeifert Istvan (43)
-100 Szeifert István (43)
-125 Sebők András (43)
         Masters II 
-90 id. Korom Dezső (49)
-100Belme Péter (45)
-110 Ifj. Kulcsár László (45)
-125 Som Ferenc (45)
-140 Holczmann Zoltán József (49)
         Masters III 
-75 Bara István (51)
-75 Rieger László (50)
-82,5Kolosa Ervin (54)
-90Kiss László (52)
-100 Gombos János (52)
         Masters IV 
-75 Varga Ernő (55)
-100 Ágoston István (58)
-110Csertek István (55)
-110 Nagy Imre (57)
-110Szabó Sándor (56)
-125 Kovács Zsolt (57)
-125Molnár Csaba (56)
         Masters VI 
-82,5 Teleki Gábor Zsolt (67)
-100 Sztanke József (66)
         Masters VIII 
-100 Kasza László (79)
         Open 
-90 Gembiczki Attila (33)
-90 Mester István (28)
-90 Móricz Benjamin (25)
-100 Baló Attila (28)
-100Hadházi Balázs (30)
-100 Oláh Ákos (31)
-100Szabó Norbert (26)
-100 Szuder Károly József (41)
-125Hegedűs Dániel (28)
-125Nagy Bence (35)
-125 Orosz László (31)
-140Mészáros László (51)
+140Véró Alex (24)
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági I 
-60Dávid Simon (15)
         Junior 
-75Bruck Sándor (21)
-100 Debreczeni Zoltán (23)
-100Farkas János (21)
-125 Kiss Ádám (23)
         Masters II 
-100 Varga andrás István (46)
+140 Karalyos Tibor (46)
         Masters III 
-82,5Kolosa Ervin (54)
         Masters IV 
-100Serfőző Béla (56)
-110 Nagy Imre (57)
-125 Kovács Zsolt (57)
         Masters V 
-67,5 Antal Ottó (61)
         Open 
-82,5Gerhát Norbert (28)
-82,5 Marton Gergely (24)
-110 Földi János (26)
    RAW Guggolás 
         Ifjúsági III 
-75 Filep Dominik Csaba (18)
         Junior 
-75Bruck Sándor (21)
         Masters II 
-100 Brudnyák Tamás (45)
         Masters III 
-82,5Kolosa Ervin (54)
         Masters IV 
-100Serfőző Béla (56)
-110 Nagy Imre (57)
-125 Kovács Zsolt (57)