SCITEC RAW POWER – 2019 - Felhúzó Kupa


2019. augusztus 2.
  Siófok

  2019-08-01

Nevezési lista

Nevezések száma: 176

KategóriaNévEgyesület
Női 
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági 
-60ELEK KAT (19)Oft SE
-60Oláh Csenge (19)
-70 Csóka Laura (19)Botond SE
-80 Bordás Dorina (19)Vasgyúró Gym
+80 Majoros Viktória (19)Cutler Veszprém
         Junior 
-60 Hamarics Patrícia (22)Egyéni
-60Hesz Deborah (23)-
-70 Farkas Krisztina Réka (20)Egyéni
-70 Jákob Romola (23)Egyéni
-70Nyulasi Petra (22)
-80 Halász Bernadett (21)Egyéni
         Masters I 
-60 Annáné Kucsa Éva (41)Gruber's Gym
-60Dr Urbàn Diána (42)Egyéni
-60 Ferkel Katalin (48)
-60 Papp Ágnes (41)Oft SE
-60 Sztrunga Ildikó (40)Oft SE
-70 Kárpáti Beáta (46)Center Gym
-70Tuba Henrietta (44)egyéni
-80 Győri László Attiláné (49)MuscleFit
+80 Danicser Anita Melinda (40)Egyéni
+80Kovács János (49)Royal Gym
         Masters II 
-70Motzer Andrea (52)
         Masters III 
+80 Rohrmann Katalin (66)Gruber's Gym
         Open 
-60 Annáné Kucsa Éva (41)Gruber's Gym
-60Csordás Cintia (24)
-60Gebhardt Mónika Katalin (34)Sun Gym
-60Hesz Deborah (23)-
-60 Kollár Edit (37)Egyéni
-60Komróczki Nikolett (32)Egyéni
-60 Majoros Krisztina (25)Egyéni
-70Augusztinyi Judit (26)Egyéni induló
-70Balázs Petra (24)
-70Domján Diána (25)Powerbuilder SE
-70Kocsis Csilla (31)egyéni
-70Nagy Tünde (30)
-70Tokár Edit (47)
-70 Varga Fanni Rebeka (22)DBSK egyesület
-80Arany Nikolett (25)
-80Földes Katalin (31)Sk Strongman club Dunajská Streda
-90 Danicser Anita Melinda (40)Egyéni
-90Kis Martina (26)Cutler Veszprém
-90Toldi Judit Eszter (26)Powerbuilder SE.
+80Karácsony Katarína (34)
Férfi 
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági 
-60Popelics Dániel (17)
-70Olej Roland (15)Egyéni
-80András Adrián (17)
-80Bálind Zoltán (19)
-80Kelemen Miklós (19)
-80Ódor Bendegúz (16)Cutler Team Veszprém
-80Ónodi Áron (16)
-80Orning Marcell (19)
-80Posta Krisztián (19)Vitalitás SE
-90Berta Benjamin (17)Szikla Team
-90 Gyuricska István (18)Ózdi Funkcionális Training SE
-90Kelemen Miklós (19)
-90Kiss Patrik (17)Botond se
-90Rácz Andor (18)
-90Ródé Kristóf (17)Szapi Gym
-90Tóth Tamás Levente (18)
-100 Budai Kristóf Bence (19)Ózdi Funkcionális Training SE
-100Kőhegyi Attila (19)
-100Petróczki Bence (19)
-100 Pósán Zalán (17)Egyéni
-100Szilvási Ábel (18)
-100 Van Baggem Márkó Roland (16)Botond SE
+110 Bárdossy Zsombor Levente (17)Vasgyúró Gym
+110Engyel Márk (19)
+110 Munkás Máté (18)Atlas SE
+110Varjú Sándor (19)
         Junior 
-60 Hablicsek Huba (21)Egyéni
-70Antal Richárd (23)
-70Bruck Sándor (20)
-70Farkas Péter (23)Cutler Team Veszprém
-70Fekete Márton (20)
-70Nagy Norbert (20)
-80Dusnoki Patrik (22)
-80László Bence (21)Egyéni induló
-80 Nagy Miklós Nándor (22)Miskolc Bench Press Team
-80Tanai Gergő (20)
-80Váczi Norbert (23)
-80Varga Imre (23)Body Bongo Győr
-80Vizi Attila (21)Egyéni induló
-90 Bai Szilárd (21)Egyéni
-90Csizmazia Norbert (21)
-90Jakus Szabolcs (22)-
-90Nagy Szilard (20)
-90 Soós Péter (22)Szeghalom
-100Boruzs Robin (23)
-100Cseszkó Krisztián (20)
-100 Kártyás Patrik László (23)SPG
-100 Kecső Gábor (23)
-100Kovács Martin Márk (22)
-100Papdi Gergő (21)
-100Papdi Gergő (21)
-100 Varga Márk (21)Egyéni
-110Palancsa Bence (22)
+110 Borbiró Zoltán (23)Egyéni
+110Kazai Péter (20)
+110Kiss Ádám (22)Fitwellcenter
+110 Nyúzó István Szilárd (23)Vasgyúró Gym
+110Vajda Máté (23)Győri Cutler SE
         Masters I 
-100Berkes László (42)Just Clear Berkes Team
-100 Deli Tamás (41)DBSK egyesület
-100Dobos Attila (49)
-100Hajós Celesztin (42)
-100Herczeg István (42)
-100Kovács József (42)Cutler Veszprém
-100 Krisztin Csaba (46)Egyéni
-100 Varga andrás István (45)Fitness2000
-110 Hablicsek Norbert (45)Egyéni
-110 Margittai Tamás Sándor (42)Egyéni
+110 Bárdossy Gábor Tamás (41)Vasgyúró Gym
+110Molnár Zsolt (40)Royal Gym
+110 Nagy Richárd (45)Gruber's Gym
+110Pálfi Tamás (41)Egyéni induló
+110Szabó Zsolt (44)Földesi Titán SE
+110 Vass László (40)Egyéni
         Masters II 
-70 Antal Ottó (59)Gruber's Gym
-90 Gyuricska István (52)Oft SE
-90Landesz István (52)Egyéni
-100 Németh Zoltán (52)Egyéni
-110 Manzera Tibor (50)Manzera Team Powertraining
-110 Nagy Imre (56)Vasgyúró Gym
-110Szikora Ferenc (52)Egyeni
+110 Köles Gábor (56)Egyéni
+110Kovács Zsolt (56)
         Masters III 
-80 Kardos Miklós Péter (68)Botond SE
         Masters IV 
-90 Kiss Ladislau (71)Botond SE
         Open 
-60 Boncz Gábor (28)Body Bongo SE
-60 Kiss Krisztián (39)Center Gym
-70Bruck Sándor (20)
-70Dévényi Kristóf (18)Egyéni
-70Ferenczi József (32)Jákó Gym
-70Kopcsányi Viktor (25)Egyéni induló
-70Nagy Norbert (20)
-70 Ökrös Dániel (24)Egyéni
-70Tóth Csaba (24)
-70Villányi Szabolcs (33)Egyéni induló
-80Aszódi Zsombor (27)-
-80Bálind Zoltán (19)
-80 Csányi Szabolcs (21)Egyéni
-80Hajdo Nimrold (26)
-80Heves Balázs (28)Európa 2024 IKSE
-80Oltyán Lajos (28)
-80Puskás Balázs (31)
-80Tomas Németh (34)
-90 Bányavölgyi Péter (25)Power Gym
-90 Csikós Gábor (31)Hangony Gym
-90Doszpod Balázs (25)Powerbuilder SE
-90Fenyvesi Péter (39)
-90Gerhát Norbert (27)
-90Hajó Ferenc Dávid (27)
-90 Ignéczi Árpád (24)Egyéni
-90Novák Péter (32)Komáromi Sportbarátok Köre
-90Szatmári Szabolcs (27)Földesi Titán SE
-90Tomáš Ryšavý (28)Comorra Powerlifterz
-100Gàli Norbert (30)
-100Györe Renátó (23)
-100Jescheta Péter (27)Powerbuilder SE
-100 Nyúzó Áron (33)Vasgyúró Gym
-100Szabadi Attila (34)Sugó power Baja
-100 Szuder Károly József (40)Esztergomi Rúdhajlítók
-110 Bernáth Levente (26)Hangony Gym
-110 Földi János (25)Egyéni
-110Kis János (26)
-110 Kiss Gábor János (30)Raw Power Team Abony
-110 Szilágyi András (26)Egyéni
-110Tóth Árpád (33)
-110Zsolnai Bence (27)Profgym
-125 Adorján Ádám (24)Paks Powerlifing Club
-125Gubicza pál (38)
-125Pintér Péter (34)Bullstrong Érsekujvár
+110Dávid István (37)Sun Gym
+125Horváth Zsolt (24)
+125Ján Barkoczi (27)
+125 Őzse Balázs (25)Team Thunder bros