event_image

GPC Világbajnokság 2019

GPC
2019. október 20-27.
  Jiráskova 2317/25, Nové Zámky, postal code 940 02, Slovakia

  2019-09-16

Nevezési lista

Nevezések száma: 256

KategóriaNévEgyesület
Női 
    EQ MultiPly Felhúzás 
         Masters II 
-75 Bazsó Mónika (45)Egyéni
    RAW Erőemelés 
         Ifjúsági II 
-60 Becz Odett Bernadett (16)Egyéni
         Ifjúsági III 
-56 Stipkovits Vivien (18)Győri Cutler SE
-90 Majoros Viktória (19)Cutler Veszprém
         Junior 
-56 Martin Ingrid (22)Egyéni
-75 Halász Bernadett (22)Egyéni
-75 Tóth Barbara (23)Győri Cutler SE
         Masters II 
-75 Bazsó Mónika (45)Egyéni
-90 Szlávik Anna (46)Manzera Team
         Masters VII 
-75 Gruber Anna (71)Gruber's Gym
         Open 
-56 Dr. Török Noémi (34)Egyéni
-60 Bubernik Dóra (28)Győri Cutler SE
-60 Majoros Krisztina (26)Egyéni
-67,5 Embais Dzsenifer (31)Savaria Power Gladiator's
-75 Családi Laura (26)Savaria Power Gladiator's
+90 Lachmann Mirtill (28)Botond SE
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági I 
-75 Nistor Izabell (15)God Gym Ajka
-82,5 Belme Barbara (14)Vasgyúró Gym
         Ifjúsági II 
-60 Becz Odett Bernadett (16)Egyéni
         Junior 
-52 Bartha Szilvia (20)Darvasi Erőemelő Egyesület
-67,5 Farkas Krisztina Réka (21)Egyéni
-75 Szekeres Nikoletta (22)Egyéni
         Masters I 
-48 Papp Ágnes (41)Oft SE
         Masters II 
-56 Egri Ilona (46)Bongo SE
-56 Nagy Anita (45)Top Gym
-67,5 Dr Schindlerné Kis Katalin (48)Top Gym SE
-75 Győri László Attiláné (49)MuscleFit
-82,5 Eisensehr Evelin (45)Kovács Műhely
         Open 
-52 Mezei Katalin (40)Power Station SE
-67,5 Herczeg Gyöngyi (26)Titán Gym
-75 Szalay Beáta (39)God Gym Ajka
-82,5 Dr. Balázs Enikő (33)Komáromi Sportbarátok Köre
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági II 
-60 Becz Odett Bernadett (16)Egyéni
         Junior 
-56 Martin Ingrid (22)Egyéni
-60 Varga Fanni Rebeka (22)DBSK egyesület
-67,5 Csóka Laura (20)Botond SE
-75 Bordás Dorina (20)Vasgyúró Gym
-75 Soós Alexandra Ágnes (21)Fitt Well Center
         Masters I 
-48 Papp Ágnes (41)Oft SE
-60 Sztrunga Ildikó (40)Oft SE
-82,5 Manzera Éva (43)Manzera Team
-90 Danicser Anita Melinda (40)Egyéni
         Masters II 
-56 Ferkel Katalin (48)
-75 Győri László Attiláné (49)MuscleFit
-75 Tokár Edit (47)Egyéni
         Open 
-56 Kollár Edit (37)Egyéni
-67,5 Fekete Bernadett (25)HQ4 Fitness & Powerlifting Team
-67,5 Herczeg Gyöngyi (26)Titán Gym
-67,5 Horváth Brigitta (34)Paks Powerlifing Club
-82,5 Kis Martina (26)Cutler Veszprém
    RAW Guggolás 
         Ifjúsági II 
-60 Becz Odett Bernadett (16)Egyéni
-60 Belme Nelli (17)Vasgyúró Gym
         Junior 
-56 Martin Ingrid (22)Egyéni
-75 Bordás Dorina (20)Vasgyúró Gym
         Masters II 
-56 Ferkel Katalin (48)
-75 Bazsó Mónika (45)Egyéni
-75 Tokár Edit (47)Egyéni
         Open 
-60 Majoros Krisztina (26)Egyéni
Férfi 
    EQ MultiPly Erőemelés 
         Ifjúsági III 
-82,5 Csiszár Máté (19)Botond SE
         Masters II 
-82,5 Csiszár András (46)Botond SE
    EQ MultiPly Fekvenyomás 
         Ifjúsági II 
-100 ifj.Haraszti László (17)Darvas SE
         Ifjúsági III 
-125 Bialik János Gábor (18)Fitness2000
         Junior 
-100 Vakarcs Viktor Gergő (23)HQ4
-110 Gál László Szebasztián (20)Darvas SE
         Masters I 
-67,5 Ungai János (43)Bihari SE
         Masters II 
-125 Haraszti László (48)Darvas SE
         Masters III 
-110 Kling Béla (51)Fitness2000
         Masters IV 
-125 Molnár Csaba (55)Egyéni
         Masters V 
-110 Csatári János (63)Top Gym
         Masters VII 
-82,5 Jobbágy László (72)Óbudai Erőemelők Egyesülete
         Open 
-75 Deli Norbert (38)OVSE
-82,5 Jobbágy László (72)Óbudai Erőemelők Egyesülete
-82,5 Szabó Zoltán (34)Egyéni
-110 Zelei Zoltán (33)Egyéni
-125 Somogyi József (27)Szeghalom
-140 Buda Richárd Zsolt (26)Fitness2000
    EQ MultiPly Felhúzás 
         Ifjúsági III 
-82,5 Csiszár Máté (19)Botond SE
         Junior 
-60 Hablicsek Huba (21)Egyéni
         Masters I 
-100 Eck László (41)Kassák Club KSE
         Masters II 
-82,5 Csiszár András (46)Botond SE
-110 Hablicsek Norbert (45)Top Gym
-125 Eck Ernő (47)Werkman Power Team
         Masters III 
-125 Böjtös Vendel (54)Óbudai Erőemelők Egyesülete
         Masters VII 
-100 Kiss Ladislau (71)Botond SE
         Open 
-100 Eck Ernő (25)Kassák Klub KSE
    EQ MultiPly Guggolás 
         Ifjúsági III 
-82,5 Csiszár Máté (19)Botond SE
         Masters II 
-82,5 Csiszár András (46)Botond SE
-125 Eck Ernő (47)Werkman Power Team
    Paralympic Fekvenyomás 
         Ifjúsági III 
-82,5 Szabó Attila István (18)Szeghalom
         Open 
-75 Hajas Norbert (47)Óbudai Erőemelők Sportegyesülete
-90 Stadler Tamás (27)Powerstation SE
-110 Galambos Gábor (35)God Gym Ajka
-110 Galyas Lakatos Ákos (37)Powerstation SE
    RAW Erőemelés 
         Ifjúsági II 
-100 Pósán Zalán (17)Egyéni
-110 Van Baggem Márkó Roland (16)Botond SE
         Ifjúsági III 
-82,5 Horváth Zoltán Tibor (19)GYőri Cutler SE
-90 Deáki Tamás (18)HQ4
-140 Verbói András Gábor (19)Egyéni induló
         Junior 
-67,5 Kiss Máté (20)Botond SE
-82,5 Csányi Szabolcs (22)Egyéni
-82,5 Marton Gergely (23)Mr Power SE
-90 Soós Péter (23)Szeghalom
-100 Debreczeni Zoltán (22)Egyéni
-100 Kártyás Patrik László (23)SPG
-125 Bereczki-Király Szilárd (20)Egyéni
-125 Nyúzó István Szilárd (23)Vasgyúró Gym
         Masters I 
-110 Antal Zsolt (44)SPG
+140 Vass László (40)Egyéni
         Masters II 
-140 Szabó Tamás (48)Manzera Team
+140 Karalyos Tibor (45)Manzera Team
         Masters III 
-100 Németh Zoltán (52)Egyéni
-110 Csonka Gábor (51)SPG
-125 Varga Tibor (54)Gruber's Gym
         Masters IV 
+140 Kovács Zsolt (56)Egyéni
         Masters V 
-67,5 Antal Ottó (60)Gruber's Gym
         Masters VI 
-82,5 Kardos Miklós Péter (68)Botond SE
         Masters VII 
-100 Kiss Ladislau (71)Botond SE
         Open 
-82,5 Csontos Dávid (29)Győri Cutler SE
-82,5 Marinkovich Martin (27)Botond SE
-90 Ignéczi Árpád (24)Egyéni
-90 Pálvölgyi Péter (26)Top Gym SE
-100 Barabás Dávid Imre (31)SPG
-100 Bartal József (28)Botond Se
-100 Nyúzó Áron (33)Vasgyúró Gym
-110 Majoros Róbert (25)MR POWER SE
-110 Szabó Balázs (31)Top Gym
-110 Szilágyi András (26)Egyéni
-125 Lázár Tibor (30)KSK SE
-140 Bencze Gábor (41)Taksony SE
-140 Kovács Zsolt (56)Egyéni
    RAW Fekvenyomás 
         Ifjúsági II 
-82,5 Király Patrik (17)Egyéni
         Ifjúsági III 
-75 Lóczi Tamás Benedek (18)Miskolc Bench Press Team
-100 Mata Ferenc Márk (18)HQ4
         Junior 
-60 Orbán Dezső Péter (22)Egyéni
-75 Laki Benjamin (22)Egyéni
-75 Száraz Bálint (20)Egyéni
-82,5 Reményi Ervin (21)Egyéni
-100 ifj. Korom Dezső (22)Mr Power SE
-100 Vakarcs Gergő (23)HQ4
-125 Gyulai Krisztián (23)Kiss Team
-140 Viktor Martin János (22)Titán Gym
         Masters I 
-67,5 Dorogi Dávid István (44)Egyéni
-67,5 Répás István (42)Atlas Nagytétény
-67,5 Ungai János (43)Bihari SE
-75 Podmaniczki Tamás (41)AST Fitness
-110 Géresi Péter (42)Gruber's Gym
-110 Ifj. Kulcsár László (44)Óbudai Erőemelők Sportegyesülete
-125 Sebők András (42)Egyéni
-140 Pupos Attila (42)Gruber's Gym
-140 Som Ferenc (44)Óbudai Erőemelők Egyesülete
-140 Szabó Zsolt Viktor (43)Vasgyúró Gym
+140 Csőke Barna (42)Egyéni
         Masters II 
-75 Karlik Zsolt (47)Titán Gym
-82,5 Cseh Lajos Miklós (45)Egyéni
-90 id. Korom Dezső (48)Mr Power SE
-90 Kovács Zsolt (46)Egyéni
-100 Bodnár Dénes (45)Familia Fitness
-110 Takács Péter Ödön (46)Fitness2000
-110 Tóth Gábor (48)Egyéni
-125 Nagy Richárd (45)Gruber's Gym
-125 Pfeifenroth Tamás (46)Komáromi Sportbarátok Köre
-140 Szabó Tamás (48)Manzera Team
-140 Szmolár Tibor (47)Grubers
+140 Holczmann Zoltán József (48)Egyéni
         Masters III 
-75 Varga Ernő (54)Egyéni
-82,5 Bara István (50)Egyéni
-82,5 Kupcsik László (52)Top Gym
-82,5 Rieger László (50)Vasgyúró Gym
-90 Gyuricska István (52)Oft SE
-90 Kiss László (51)DVSC Ökölvívó Klub
-100 Mohácsi Zsolt (53)Bihari SE
-100 Németh Zoltán (52)Egyéni
-110 Gombos János (51)Top Gym
-110 Heizer Attila (53)TBSE
         Masters IV 
-75 Göbölös László (55)Gruber's Gym
-90 Brauner Tamás (58)Titán SE
-90 Veres Tamás (56)HQ4
-100 Ágoston István (57)Óbudai Erőemelők Sportegyesülete
-110 Bugyi László (55)Egyéni
-110 Nagy Imre (56)Vasgyúró Gym
-110 Szabó Sándor (56)DVSC Ökölvívó Klub
-125 Molnár Csaba (55)Egyéni
+140 Kovács Zsolt (56)Egyéni
         Masters IX 
-75 Dr. Keszthelyi Csaba (86)Top Gym
         Masters V 
-75 Goda Gábor (64)God Gym Ajka
-90 Kozma László (62)Egyéni
-110 Eszenyi István Géza (62)Gruber's Gym
         Masters VI 
-90 Sztanke József (65)Top Gym
-100 Dallos Ottó (66)Gruber's Gym
-125 Geréd Gyárfás (66)Gruber's Gym
         Masters VII 
-82,5 Jobbágy László (72)Óbudai Erőemelők Egyesülete
-110 Id. Kulcsár László (70)Óbudai Erőemelők Sportegyesülete
         Masters VIII 
-82,5 Conti Rudolf (76)Top Gym
-90 Élő Imre József (76)HQ4
-90 Kasza László (78)Gruber's Gym
         Open 
-60 Boncz Gábor (28)Body Bongo SE
-60 Tóth István (63)Power Station SE
-82,5 Bochoda Benjamin (27)SPG SE
-82,5 Gembiczki Attila (32)Familia Fitness
-82,5 Teleki Gábor Zsolt (66)Atlas SE
-90 Kányási Zsolt (30)Bongo SE
-90 Lovas Gergely Pál (34)Familia Fitness
-90 Mester István (27)Royal Gym
-90 Molnár Gábor (26)Egyéni
-90 Móricz Benjamin (24)Egyéni
-90 Németh László (39)God Gym Ajka
-90 Tölgyesi Róbert (32)God Gym Ajka
-100 Baló Attila (27)Cutler Fehérvár
-100 Mészáros Attila (31)Egyéni
-100 Nagy László (38)Titán Gym
-100 Szuder Károly József (40)Esztergomi Rúdhajlítók
-110 Nagy Béla (58)Esztergomi Aranyhegy Gym
-110 Oláh Ákos (30)Miskolc Bench Press Team
-125 Bálint Ferenc (28)Vasgyúró Gym
-125 Orosz László (30)Egyéni
-140 Kovács Zsolt (56)Egyéni
    RAW Felhúzás 
         Ifjúsági II 
-82,5 Misi Dániel (17)Titán Gym
         Junior 
-75 Laki Benjamin (22)Egyéni
-90 Fodor Kornél (20)Mr Power SE
-110 Kiss Márk (20)Savaria Power Gladiator's
-125 Kapusi Zoltán Bence (23)Top Gym Se
-125 Kiss Ádám (22)Fitt Well Center
-125 Nyúzó István Szilárd (23)Vasgyúró Gym
         Masters I 
-100 Deli Tamás (42)DBSK egyesület
-100 Margittai Tamás Sándor (42)Egyéni
-110 Antal Zsolt (44)SPG
-110 Bán Lajos (42)KSK SE
-140 Szabó Zsolt Viktor (43)Vasgyúró Gym
         Masters II 
-100 Varga andrás István (45)Fitness2000
-125 Nagy Richárd (45)Gruber's Gym
+140 Karalyos Tibor (45)Manzera Team
         Masters III 
-100 Németh Zoltán (52)Egyéni
         Masters IV 
-100 Serfőző Béla (55)Egyéni
-110 Nagy Imre (56)Vasgyúró Gym
+140 Kovács Zsolt (56)Egyéni
         Masters VII 
-82,5 Bezsenyi Sándor (70)Gruber's Gym
-100 Kiss Ladislau (71)Botond SE
         Open 
-75 Vódli Zoltán (24)Royal Gym
-82,5 Csikós Gábor (31)Hangony Gym
-100 Kincses Kristóf (27)Gruber's Gym
-100 Nyúzó Áron (33)Vasgyúró Gym
-110 Németh Richárd (25)Top Gym
-125 Borbiró Zoltán (24)Egyéni
-125 Földi János (25)Egyéni
-140 Kovács Zsolt (56)Egyéni
    RAW Guggolás 
         Ifjúsági II 
-75 Filep Dominik Csaba (17)Kiss Team
         Ifjúsági III 
-125 Somogyi Levente Dávid (19)Egyéni
         Junior 
-82,5 Marton Gergely (23)Mr Power SE
         Masters I 
-110 Antal Zsolt (44)SPG
         Masters II 
-110 Hablicsek Norbert (45)Top Gym
+140 Karalyos Tibor (45)Manzera Team
         Masters III 
-100 Németh Zoltán (52)Egyéni
         Masters IV 
-100 Serfőző Béla (55)Egyéni
+140 Kovács Zsolt (56)Egyéni
         Masters VI 
-90 Smuk Ferenc (67)Botond SE
         Open 
-56 Mohácsi Zsolt (53)Bihari SE